نانو آجر نسوز نما ساختمان

مواد نانو آجر نسوز نما

محلول نانو آجر نسوز به حفره‌های ریز سطح آجر نفوذ می‌کند و می‌تواند سبب آب گریزی آجر نسوز نما ساختمان شود، جلوگیری از شوره زدن، عایق بندی مناسب (از جنس مواد نانو) و جلوگیری از نشستن گرد و غبار روی آجر نسوز نما می‌شود. پوشش نانو آجر نسوز نما به عنوان پوششی محافظ عمل می‌کند، که از ایجاد تغییر روی نما به هر علتی جلوگیری می‌نماید. نانو پارس از معتبرترین مراکز فروش اینترنتی آجر نانو و محصولات نانو نمای ساختمانی است که محلول نانو آجر نسوز را با قیمت مناسب عرضه می کند. با ما همراه باشید تا در رابطه با خرید مواد نانو، مخصوص آجر نسوز نما، بررسی مختصری داشته باشیم.

پوشش نانو آجر نسوز نما ساختمان

خاصیت آب گریزی آجر نسوز، نوعی عایق رطوبت بوده که براساس تکنولوژی نانو شکل گرفته است. این نوع پوشش نانو آجر نسوز دارای ذراتی با قطر 1 الی 100 نانومتر است و زمانی که سطح نما با آن آغشته می‌شود می‌تواند سبب پخش و نفوذ یکنواخت محلول نانو در عمق سطح آجرهای نسوز نما شود. وجود چنین قابلیتی در آجرهای نسوز موجب مسدودیت تمام منافذ و راه‌های ورود آب و مواد مخرب به آجر می‌شود، در نتیجه از نفوذ آب هنگام شستن نما یا بارش برف و باران به سطح نما جلوگیری می‌کند.

به همین دلیل خاصیت آبگریز مواد نانو آجر نسوز نما می‌تواند باعث افزایش طول عمر نما و محافظت آن از رنگ پریدگی و سایش شود. این نوع پوشش نانو آجر نسوز خاصیت خود تمیز شونده دارد؛ زیرا هیچ گونه خاک و غباری را به خود جذب نمی‌کند و  همراه با آب باران آلودگی های سطح نما شسته می‌شود و در نتیجه نما همیشه تمیز دیده می‌شود.

محصولات NP-200 , NP220 , NP240, NP3000 نانو پارس مخصوص انواع نما‌های آجری، قبل از نصب و بعد از نصب است. هرکدام از این محصولات با توجه به نیاز مشتری و نوع آجر نما، قابل استفاده است. اکثر نما‌های آجری یک ساختمان، از جنس آجر نسوز است و مواد نانو آجر نسوز نما ساختمانی شرکت نانو پارس برای نما آجر نسوز ساختمانی، بسیار مناسب و با دوام است، زیرا محصولات دارای نمونه کار، تاییدیه نانو و ضمانت کیفیت محصول است.

ویژگی‌ نانو آجر نسوز نما

استفاده از محلول مواد نانو مخصوص آجر نسوز نما؛ مزایای مختلفی دارد که باعث پاک شوندگی و نانو شدن آجر ساختمان شما می‌شود، همچنین این مواد مخصوص، آجر نما‌ های نسوز ساختمانی است. با توجه به آنچه در مورد خاصیت آبگریزی و عایق بندی توسط مواد نانو آجر نسوز نما گفته شد می‌توان ویژگی‌های این پوشش نانو آجر نسوز را به شرح زیر بیان کرد.

 • خاصیت غبارگریزی
 • قابلیت آبگریزی
 • حاوی ذرات به قطر 1 الی 100 نانومتر
 • ساخت آن برپایه آب
 • خاصیت خود تمیزشوندگی
 • استفاده و اجرای راحت و ساده
 • پوشش دهی بسیار سریع با مواد نانو آجر نسوز نما
 • مقاومت بالا در برابر عوامل جوی
 • خاصیت تنفس پذیری
 • حفظ ویژگی های ظاهری آجر

اهمیت عایق نانو آجر نسوزمخصوص نما ساختمان

 • عایق نانو آجر نسوز نما یک محلول مهم برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به آجرهای نما ساختمان ها است که دارای سیلان های قلیایی اصلاح شده است و برپایه آب ساخته می شود. این ماده قبل از مصرف باید با آب مخلوط شود به خوبی رقیق شود؛ استفاده راحت آن و سازگاری با محیط زیست از خواص مهم این عایق رطوبتی است.
 • پوشش نانو آجر نسوز به صورت محلول نانو است که با استفاده از تکنولوژی نانو مواد و ذرات بسیار ریز آن فرموله شده و با نظم خاصی کنار هم قرار می‌گیرند و سب ایجاد ویژگی جدید در این ماده می‌شود. و مناسب عایق بندی در آجر نسوز ساختمان شما می‌شود.
 • قابلیت آبگریزی نانو آجر نسوز نما و ابعاد نانومتری آن باعث شده به قدرت زیادی به حفره های سطح آجر نفوذ کند و این نماهای ساخته شده با این آجرها را در برابر مواد شیمیایی، آلاینده های طبیعی، گرد و غبار و عوامل محیطی و نفوذ رطوبت مقاوم نماید. پوشش نانو آجر نسوز به نماهای ساختمان ها ویژگی آبگریزی و غبارگریزی می‌دهد و می‌تواند به طول عمر نما کمک زیادی نماید؛ بنابراین نمای ساختمان تا مدت نیازی به تمیزکاری ندارد و زیبا و تمیز به نظر می آید.

پوشش نانو آبگریز آجر نسوز

مزایا پوشش نانو آجر نسوز نما

پوشش نانو آجر نسوز نما، به طور کلی دارای سه مزایای مهم عایق رطوبت و آب گریز آجر نسوز، همچنین خاصیت غبار گریزی از سطح آجر نما است که همین خاصیت‌ها توانسته مزایای بسیاری را برای نماهای ساختمان داشته باشند. برخی از مزایا به طور کلی در یک نگاه:

 • جلوگیری از شوره زدن، سفیدک و کپک زدن آجر نسوز نما
 • عدم نفوذ آب و یا هر رطوبت دیگر به منافذ سطح نما
 • جلوگیری از نشستن خاک و گرد و غبار و هر نوع آلودگی دیگر روی نما
 • ممانعت از رد کپک ها و قارچ ها و باکتری ها
 • محافظت نما از سایش نما توسط باران های اسیدی
 • جلوگیری از رنگ پریدگی نما
 • محافظت سطح آجر نسوز نما در برابر اشعه های خورشید
 • افزایش طول عمر مفید نمای ساختمان

قبل از استفاده از نانو آجر نسوز

همانطور که گفتیم نحوه استفاده محلول نانو آجر نسوز بسیار راحت است ولی برای اجرای آن بر روی نما باید نکات مهمی را به شرح زیر مدنظر قرار داد.

 • قبل از استفاده پوشش آب گریز آجر نسوز روی نما حتما سطح را تمیز و کاملا خشک کنید
 • برای استفاده از اسپری نانو آجر نسوز بهترین دما ۱۰ الی ۳۵ درجه سانتی گراد است.
 • می توان به وسیله اسپری یا قلم مو عایق نانو آجر نسوز را بر روی سطح نما اجرا کرد.
 • بعد از اتمام اجرای پوشش نانو بر روی آجر نسوز نما باید به مدت 24 ساعت صبر کنید تا سطح نما کاملا خشک شود.

 قیمت خرید مواد نانو آجر نسوز نما

در بازار پوشش نانو آجر نسوز بر حسب واحد لیتر به فروش می‌رسد و فاکتورهای مختلفی در تعیین قیمت این محلول دخیل هستند. مواد تشکیل دهنده عایق و آب گریز آجر نسوز، نوسانات بازار، برند محصول و واحد پولی کشور سازنده از جمله عواملی هستند که روی قیمت خرید مواد نانو آجر نسوز نما تاثیر گذار است. به این ترتیب می‌توان گفت قیمت عایق نانو آجر نسوز  نسبت به محصولات زیاد نانو نما در کشور ما؛ متغییر است و هر شرکتی با توجه به میزان خاصیت آب گریزی، ماندگاری محصولات خود مانند نانو آجر نسوز، قیمت متفاوتی را برای  این محصول اعلام می کنند.  

قبل از استفاده از پوشش نانو آجر نسوز

 

بعضی از نما‌های آجری ساختمان ها از جنس آجر نسوز هستند. از مهم‌ترین معایبی که برای این نوع از آجر نما‌ها وجود دارد. جذب بالای آلودگی‌ها که توسط آلودگی هوا و باران‌های اسیدی به وجود می‌آید، باعث تیره شدن آجر نسوز نما می‌شود، که نسبت به سایر آجر نما‌های دیگر، جذب آلودگی به این نوع آجر‌ها بالاتر است. با استفاده از نانو کردن آجر نسوز نما، دیگر نگران این مشکلات نیستیم و کیفیت آجر نسوز نما را با خاصیت ایجاد پوشش نانو بر روی آجر نسوز نمای ساختمان می‌توانیم بالا ببریم. قیمت خرید نانو آجر نسوز نما نسبت به کارایی آن یک هزینه مقرون به صرفه در صنعت ساختمان سازی، می‌توان شناخت.

 

جمع بندی

پوشش نانو آجر نسوز نما یکی از متریال های جدید و پیشرفته در صنعت ساختمان سازی و مصالح ساختمانی هستند. این مواد ویژگی های خاصی را به سطح داخلی و بیرونی نما می‌دهد که ظاهر نما را تا مدت ها تمیز وشیک نشان می دهد. اگر برای عایق کردن آجر نسوز خود دنبال راهی می‌گردید ما می‌توانیم به شما محصولات نانو آجرنما و نانو ضد شوره آجر  را معرفی کنیم جهت اطلاعات بیشتر از قیمت خرید مواد نانو مخصوص آجر نسوز نما با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست