عایق ضد آب گچ ساختمان

گچ یکی از مصالح ساختمانی است که از اهمیت بالایی برخورد دار است، اما گچ های ساختمانی هم؛ مانند سایر مصالح ساختمانی، با تهدید های خرابی، ترک خوردن و آلودگی‌ها مواجه است. یکی از عمده ترین‌عوامل خرابی گچ نما، نفوذ آب و رطوبت، به داخل این سازه است. برای جلوگیری از این عوامل  باید به روش ضد آب سازی گچ ساختمان، رو آورد. بهترین عایقی که برای ضد آب کردن گچ ساختمان وجود دارد، از نظر نانو پارس، موادی است که بر پایه تکنولوژی نانو باشد و برای مصرف کننده کاملا مقرون به صرفه باشد. در ادامه به چرا و چگونگی این موضوع می‌پردازیم.

علت خرابی گچ ساختمان

علت خرابی گچ ساختمان

علت های مختلفی وجود دارد که، گچ استفاده شده در ساختمان با ترک خوردن و خرابی مواجه شود، این علت‌ها می‌تواند از نشست های ساختمانی، کاهش دما، روکش های گچی، جمع شدگی سیمان و… باشد، تا متداول ترین آن‌ها، یعنی افزایش نسبت آب به مصالح گچی، در هنگام درست کردن ملات گچ؛ یعنی، زمانی که شما قصد دارید، گچ نمای ساختمان خود را بسازید، اگر در حین ساخت، مقدار آب موجود در ترکیب، بیش‌تر از ملات گچ ساختمان باشد، گچ پس از انبساط حجم، نمی‌تواند جای آب اضافی تبخیر شده را بگیرد، در نتیجه این عامل، سبب ترک خوردن گچ نما می‌شود.

گچ های ساخته شده ساختمان؛ در سقف، دیواره و… نباید کوچک‌ترین رطوبت و آبی به داخل آن نفوذ کند،  زیرا در  طولانی مدت باعث از دست دادن مقاومت و خاصیت خود شده و با تهدید ترک، خرابی، همچنین با انواع آلودگی، مثل شوره زدن، مواجه می‌شود. به نظر شما برای جلوگیری از این عوامل، باید چه اقدامی انجام داد و بهترین اقدامی که به حفظ کیفیت و مقاومت مصالح گچی کمک می‌کند، چه هست؟

عایق ضد آب برای گچ نمای ساختمان

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم؛ برای جلوگیری از خرابی و ترک خوردن گچ ساختمان، باید مصالح گچی را ضد آب سازی کنیم. عایق های متفاوتی برای ضد آب کردن گچ وجود دارد اما بنا به توصیه شرکت نانو پارس بهترین پوششی که برای ضد آب کردن گچ نما، وجود دارد، مواد نانویی است که، مخصوص ضد آب کردن گچ ساختمان است. مواد های نانو ساختمانی از جدید‌ترین و بهترین روش‌، برای عایق بندی نما است و با توجه به مزایا و قابلیت‌هایی که برای نمای ساختمان دارد، حتی با توجه به قیمت خرید معقولی که این محصولات دارد، نسبت به ارزش کارایی آن، برای مصرف کنندگان، کاملا مقرون به صرفه است.

عایق ضد آب نانو، مناسب مصالح گچ ساختمانی

عایق ضد آب نانو، مناسب مصالح گچ ساختمانی

مواد گچ نانو  SI-191  نانو پارس گرجی با قابلیت نفوذ پذیری بالا روی سطوح گچ و کاهگل به آن خاصیت آب گریز و ضد آب می‌دهد و بدون هیچ گونه تغییر رنگ سطح آن را عایق می‌کند. این محصول به صورت اسپری روی این سطوح قابل اجرا است و از فرسایش این مصالح به مرور زمان بر اثر شرایط جوی نامناسب جلوگیری می‌کند. با توجه به اندازه ذرات این مواد که در حد نانو متر هستند، ماندگاری این محصول بسیار بالا است.

مزایای محصول SI-191 l مناسب ضد آب کردن گچ نما

استفاده از مواد نانو گچ در ساختمان‌ها، مزایا و ویژگی‌هایی را به همراه خواهد داشت. شستشوی آسان، جلوگیری از ایجاد تغییر رنگ از ویژگی‌های مهم این محصول است. برخی از مزایای استفاده از کاهگل و گچ نانو عبارت اند از:

  • آب گریز شدن سطح و عدم فرسایش مصالح
  • عدم تغیر رنگ و ضد اشعه UV
  • ماندگاری بالا در برابر شرایط جوی
  • کاملا نفوذی و جلوگیری از یخ زدگی

قیمت خرید عایق نانو ضد آب گچ ساختمان

قیمت این محصول را بنا به دلایل مشخص شده، نمی‌توانیم در سایت منتشر کنیم، به همین علت از متقاضیان عزیز خواهش‌مندیم، جهت استعلام قیمت خرید روز مواد SI-191 از طریق راه‌های ارتباطی موجود درسایت، با ما تماس بگیرید. قیمت این محصول با توجه به وضعیت دلار، اجرای پروژه، نوع سطوح، ماندگاری مواد و… متفاوت است، به همین علت، تمام شرایط پروژه خود را که مواد نانو، جهت ضد آب سازی، باید اجرا شود، برای کارشناسان نانو پارس، شرح دهید تا علاوه بر استعلام قیمت، بهترین نوع مواد عایق ضد آب کننده سطوح گچی را به شما ارائه کنند.

تصمیم گیری 

اکنون که با عایق نانو ضد آب سازی گچ ساختمان آشنا شدید، بهتر می‌توانید تصمیم بگیرید که برای ضدآب کردن گچ ساختمان؛ گچ نانو بهتر است یا انتخاب پوشش های دیگر، که به هیچ عنوان شرکت نانو پارس پوشش های متفرقه مثل مواد های رزینی را برای این کار توصیه نمی‌کند. جهت هرگونه اطلاعات بیش‌تر، از جمله استعلام قیمت خرید عایق ضد آب گچ با ما تماس بگیرید، تا در رابطه با مواد نانو برای گچ ساختمان، شما را راهنمایی کنیم

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست